Katılımcı Profili

  • Endüstriyel Mutfak ve Çamaşırhane Ekipmanları
  • Otel Tekstili, Mobilya, Yatak ve Dekorasyon Malzemeleri
  • Mutfak, Banyo Malzeme ve Ekipmanları
  • Güvenlik ve Otomasyon Sistemleri
  • İklimlendirme Sistemleri
  • Buklet ve Sarf Malzeme ve Ekipmanları
  • Aydınlatma ve Elektrik Malzemeleri
  • Havuz, Sauna, SPA, Fitness ve Ekipmanları
  • Bilişim Sistemleri ve Elektronik Ofis Araçları
  • Park, Bahçe, Plaj ve Peyzaj Malzemeleri
  • Etkinlik, Kongre Hizmetleri ve Ekipmanları
  • Dernekler
  • Sektörel Yayınlar

Neden Katılmalısınız?

Uluslararası Profesyonellerin Buluşma Noktası

BAİB - Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği’nin katkıları ve T.C. Ekonomi Bakanlığı’nın destekleriyle Bulgaristan ve Umman’dan alım heyetleri getirildi.

DEİK – (Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu) ve ANFAŞ iş birliği kapsamında İran'dan alım heyeti getirildi.

ANFAŞ’ın çalıştığı yurt dışı acenteler aracılığıyla: ABD, Almanya, Azerbaycan, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Gürcistan, Hollanda, Katar, KKTC, Kosova, Pakistan, Rusya, S.Arabistan, Tunus, Ukrayna, Ürdün ve Yunanistan olmak üzere toplam 17 ülkeden alım heyeti getirildi.

81 İlin Buluşma Noktası

TÜROFED - Türkiye Otelciler Federasyonu ve AKTOB - Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği ile imzalanan protokolle Türkiye genelinde 2.500’den fazla üyesine tanıtım ve özel davet çalışması yapıldı.

TESK - Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu iş birliği kapsamında ilgili federasyonlara tanıtım ve davet çalışması gerçekleştirilerek 81 ilden 7.000‘den fazla ziyaretçi getirildi.

TOBB - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’yle yapılan iş birliği çerçevesinde bağlı oda ve borsalar aracılığıyla 81 ilde tanıtım çalışmaları yapıldı. Hedef olarak belirlenen 21 ilden 2.000 ‘den fazla yurt içi alım heyeti getirildi.

ANFAŞ olarak hedef 15 ilde basın ve sektör buluşmaları toplantısı gerçekleştirildi.

Yeni Pazarlar

2018’deki 29. HotelEquipment için mevcut tanıtım çalışmalarına ek olarak: Çin, Romanya, Fransa, İngiltere ve Sırbistan’dan alım heyetleri getirilecek.

KOSGEB Desteği

Katılımcıların yaklaşık %65’ini oluşturan KOBİ’ler; (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) KOSGEB’in tam desteğini alarak, dünyaya açılma fırsatını elde etti.

Kamu ve Özel Sektörün Ortak Noktası

7 bölgeden 600’ün üzerinde kamu ve özel sektör yetkilisini, (bakanlıklar, odalar ve borsalar, askeriye, hastaneler, basın, dernek ve federasyonlar) özel davetlerle bölgede buluşturan tek alternatiftir.

Büyüyen Alanda İki Dev Tek Çatı Altında

29. HotelEquipment ve 25.FoodProduct fuarları; sektörün talebi doğrultusunda, büyüyen Antalya Expo Center’da eş zamanlı olarak yapılıyor.

Vizesiz Giriş Kolaylığı

Vizeden muaf olan Orta Doğu, Afrika, BDT Ülkeleri ( Azerbaycan, Belarus, Ermenistan, Moldova, Kazakistan, Kırgızistan, Tacikistan, Özbekistan, Rusya, Ukrayna) ve Balkan ülkelerine, kolay erişim imkanı sağlanmaktadır.

Sektörün Devleri Burada

28. HotelEquipment, Türkiye’nin sektörde ve ihracatta lider firmalarını ve markalarını bir araya getirmiştir.

Toplamda 20.000 m2 alan içinde yapılan 28. HotelEquipment’ta AğaoğluPazarlama, Bayraklar Dekorasyon, Br Banket, ETS Mobilya Elektronik,Evinoks, Evteks, Fanset, Global Warehouse, Günsu, Güren Metal, Hisar, HOTED, Jumbo, Kale Güvenlik Sistemleri, Kapp Mutfak, Konfor, Nil Tekstil, Öztiryakiler, Polin, Sabah Yatak, Samur Halı, Tolkar Makine, Yataş, Yatsan’ın (*) içerisinde yer aldığı 100’ün üzerinde firma, 1.000’inüzerinde markayı ziyaretçilerle buluşturdu.