Etkinlikler > 2011 Etkinlikleri > Yaratıcı Yatak Yarışması

Anfaş Hotel Equipment Fuarı'nın üçüncü günü 22 Ocak 2010'da, OTED Antalya şubesi organizasyonu ile housekeeping personelinin önemli görevlerinden biri olan yatak yapımı ile ilgili bir yarışma düzenlendi:Yatak yapımının, farklı bakış açıları geliştirilerek, görsel anlamda çeşitlendirilmesi ve aynı zamanda standartların belirlenmesi ve korunması amacıyla düzenlenen yarışmaya  22 ekip katıldı.

Tolkar , DK Tekstil, Z&S Mobilya, Yatsan, La Casa Di Lale ve  Nevin Alp Modaevi gibi firmaların sponsorluğunda gerçekleşen yarışmaya, Magic Life, Rixos, Limak, Justiniano, Kervansaray, Barut, IC grup otellerinden ve Porto Bello Spa, Ramada Plaza Antalya, Cornelia Otel, Vera Mare Otel, Palmet Resort otellerinden  bir kat şefi ve bir kat görevlisinin katıldı.

Dört tur halinde düzenlenen yarışmada, ekipler hem zamanla yarıştılar hem de en yaratici ve güzel yatak süslemesini yapmaya çalıştılar. Her ekip birbirinden güzel yatak süslemeleri ortaya çıkardığından jüri üyeleri, yatak süslemelerinden en yaratıcı olanını seçmekte oldukça zorlandı. Ödül alan yarışmacı ekiplere madalya, kupa ve hediyelerinin verilmesinin ardindan başlayan kokteylde, Oted Yönetim kurulu, katılımcı ve izleyiciler güzel bir organizasyonda bulunmanın keyfini paylaştılar.
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler