29. Uluslararası Konaklama ve Ağırlama Ekipmanları İhtisas Fuarı, 17 - 20 Ocak 2018 tarihleri arasında Anfaş Expo Center‘da gerçekleşecek!


Anfaş HotelEquipment Fuarı 2017 yılında da konaklama ve ağırlama sektörlerinin uluslararası buluşma noktası olmayı başarmış, 35 ülkeden 923 yabancıyı,toplamda ise 33.920 ziyaretçiyi ağırlamıştır. Toplam 40.000 m2’lik bir alanda gerçekleştirilen fuarımız yaklaşık 422 yerli ve yabancı katılımcı firmaya ev sahipliği yapmıştır.

Anfaş ekibi olarak tam 28 yıldır ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden büyük bir coşkuyla organize ettiğimiz Anfaş Hotel Equipment Fuarı sizlerle birlikte her geçen yıl büyüyerek yoluna devam ediyor.

Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızın sektörde yaratmış olduğu olumlu etkiler ekibimizi “daha da iyiyi” gerçekleştirmek için motive ederken, bir sonraki yıl için koyduğumuz hedeflerin büyümesine yol açıyor. Her geçen yıl büyüyen hedeflerimizin ve büyüyen hedeflerimize ulaşmamızın altında ise başarılarımızın sizler üzerinde yarattığı olumlu etkilerin gücü yatıyor.

17 – 20 Ocak 2018 tarihleri arasında Türkiye’den ve dünyadan binlerce profesyonelin katılacağı bu dev organizasyonda görüşmek ümidiyle..