Etkinlikler > 2014 Etkinlikleri > HOUSEKEEPİNG & TEKNİK SERVİS

Sevgili Meslektaşımız; 

ANTED Antalya Derneği olarak, Housekeeping personelinin önemli görevlerinden biri olan yatak yapımı ile ilgili bir yarışma düzenlemekteyiz. Düzenleyeceğimiz "Yaratıcı Yatak Konsepti " yarışmasındaki temel hedefimiz sizlere yapmakta olduğumuz bu görevin ( yatak yapımı ) görsellik açısından farklı bakış açılarını gösterirken standartların belirlenmesi ve korunması açısından yardımcı olmayı sağlamak. Ayrıca, mesleğimizin gerek görsellik gerekse işlevsellik açısından misafir memnuniyetinin sağlanmasında ne kadar önemli olduğunu gösterebilmek. 

2 aşamalı yapılacak olan yarışmaya; İlk gün Oteller İkinci gün Okullar katılacaklar. 

Yarışmaya katılan tüm yarışmacılara madalya ve katılım sertifikası verilecektir. Dereceye giren yarışmacılar kupalarını ve sponsor firmalar tarafından hazırlanan hediyelerini alacaklar. Sektörün tüm temsilcilerinin ve tedarikçi firmaların katılmış olduğu bir fuarda bu yarışmayı düzenleme amacımız, Uluslar arası düzeyde düzenlenecek bir yarışma statüsü kazandırmaktır.
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler