Etkinlikler > 2017 Etkinlikleri > HOTED Alanya’dan Sektör Çalışanlarına 5. Uluslararası Housekeeping Olimpiyatları Çağrısı


Hotel Kat Hizmetleri Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (HOTED) olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı sektörümüzde sürekli değişen ve gelişen yeniliklerden haberdar etmek ve yeni teknolojilerden yararlandırmak adına beşinci kez Antalya ANFAŞ Expo Center’da buluşmaya hazırlanıyoruz.


Hiç şüphe yok ki ANFAŞ HotelEquipment Fuarı Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve ülkemizin yanı sıra dünyanın da son derece kaliteli markalarını bir araya getiren en büyük ve kapsamlı fuar olma özelliğine sahiptir. Her yıl olduğu gibi bu yıl da tüm HOTED ve Housekeeping dünyasının buluşma noktası olan böylesine büyük bir organizasyonda bir kez daha camiamızı gururla temsil etmeye hazırlanıyoruz. 2017 senesinde 28’inci kez sektör profesyonelleriyle buluşacak olan ANFAŞ HotelEquipment Fuarı’nda hem Alanya’mızı, hem de tüm Housekeeping (Kat Hizmetleri) camiasını temsilen sektördeki iş ortaklarımızla ve turizm dünyasından siz saygı değer dostlarımızla beşinci kez bir araya gelmenin onurunu ve gururunu yaşayacağız.


Her zaman önemle vurguladığımız gibi, Housekeeping camiası olarak olimpiyatlarımız başta olmak üzere eğitim, etkinlik ve seminerlerimizin yanı sıra ülkemizin dört bir yanında aktif faaliyet gösteren derneklerimizle de çalışmalarımıza uyum içinde en üst seviyelerde devam ediyoruz. Bilindiği üzere HOTED olarak ANFAŞ HotelEquipment Fuarı gibi büyük ve uluslararası bir fuarda Alanya veHousekeeping ismini neon ışıklarla yazdıran tek kuruluş olma özelliğine sahibiz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yeni yarışmalar ve sürprizlerle dolu 5. Uluslararası HOTED Housekeeping Olimpiyatları’nı kıymetli iş ortağımız ve kendi alanının en iyilerinden biri olan Tolkar Çamaşırhane Ekipmanları’nın destek ve katkılarıyla gerçekleştireceğiz. 


Yarışmalara yurt dışından gelecek olan yarışmacılarımızın yanı sıra tüm Türkiye genelindeki otellerimizin Housekeeping (Kat Hizmetleri) Departmanları’ndan ve turizm okullarımızdan ekiplerle katılmaları bizler için önem arz etmektedir. Bu bağlamda tüm turizm camiamızı ve turizm okullarımızı yarışmalarımıza davet ediyoruz.


Saygılarımızla,

HOTED Alanya Yönetim Kurulu Başkanlığı

destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler