Haberler > Arşiv Yılı

Ukraynalı “CIVILIZATION” Firması da Yeni İş Ortakları Bulmak Üzere Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nı Seçti

Ukrayna’dan Civilization  firması yetkileri otel mobilyaları ve dekorasyon malzemeleri konularında hizmet veren firmalar ile görüşmeler gerçekleştirmek için Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nı  seçti. Ukrayna’da bir çok önemli otelin dekorasyonunu gerçekleştiren şirketin üst düzey  yöneticileri, ilgili fuar katılımcıları  ile VIP düzeyde görüşmeler gerçekleştirecek.

DEDEMAN KAPADOKYA HOTEL; 'Tüm Firmaların Yeni Ürünlerinin Bizimle Buluşturulması ve Tedarikte Direk Muhatap Olunması Açısından Ciddi Yarar Sağlamıştır'
 23.01.2014 Tarihinde Hotel Equipment fuarına ziyaretçi olarak katıldım. Öncelikle rezervasyon ve katılım aşamasında göstermiş olduğunuz  ilgi ve işbirliğinden dolayı çok teşekkür ederim. Fuar katılımı tüm firmaların yeni ürünlerinin bizimle buluşturulması ve tedarikte direk muhatap olunması açısından ciddi yarar sağlamaktadır.
 
Fuar sonrasındada açık büfe malzeme siparişi verilmiştir, Bu organizasyonu katılmımızda emeği geçen tüm herkese teşekkür ederim.

Saygılarımla.
 
ERSİN ACAR
Yiyecek içecek Bölüm Müdürü
 
Uluslararası Marka İnoksan, Uluslararası Kuruluşlar ile Çalışarak Güven Arttırıyor

Uluslararası Marka İnoksan, 
Uluslararası Kuruluşlar ile Çalışarak Güven Arttırıyor

Endüstriyel mutfak sektörünün parlayan yıldızı olan İNOKSAN’ Toplam kalite çalışmalarından belgelendirme çalışmalarına, risk yönetiminden, denetim sistemine özel bir  önem vererek çalışmalarına hız kazandırıyor. Kurumsal yönetim anlayışının sonucu olarak tüm süreçlerini gözden geçirerek Stratejik planlama, Tedarik zinciri, Satış pazarlama ve Marka yönetimi konularına odaklanarak sürekli iyileştirme ve geliştirme yoluyla iş mükemmelliğinde kararlılıkla yürüyor. Diğer taraftan kendi iç denetim sistemi yanında bir taraftan uzun yıllardır mali tablolarını denetime tabi tutarak, diğer taraftan da son yıllarda uluslararası ölçekteki çeşitli denetim kurumlarına bağımsız denetim yaptırmaktadır. İnoksan finansal tablolarını son iki yıldır Türkiye’de denetim, vergi, danışmanlık, kurumsal finansman ve kurumsal risk alanlarında 29. hizmet yılını dolduran DELOİTTE Türkiye’ye emanet ediyor. Çağdaş yönetim anlayışına göre işletme yönetiminde ve yönetim kararlarının oluşumunda, kaçınılmaz olarak muhasebe tarafından üretilmiş ve denetlenmiş güvenilir yönetim bilgilerine gereksinim duyulması gerçeğiyle hareket eden İnoksan, hem denetlenen firmaya, hem de kamuya ve devlete yararları bulunan bağımsız denetim sürecinde 6. yılını tamamladı.

Bugüne kadar almış oldukları bağımsız denetim hizmetinin yönetime mali tablolarla ilgili olarak tahmin, analiz, denetim ve rapor hazırlama gibi konular üzerinde, geleceğe ait kararların saptanmasında yol gösterici olduğunu ifade eden İnoksan CEO’su Gürhan Akdoğan bu raporların kurumun kurumsallaşma sürecinde çok önemli bir rolü olduğunun da altını çizdi. Denetlenmiş finansal tabloların güvenirliliği bir yandan isabet oranı yüksek bütçeleme ve daha öngörülebilir stratejik planlama alanlarında kendilerine avantaj sağladığını belirten Gürhan Akdoğan denetlenmiş finansal tabloların kurum yöneticilerinin kendi performanslarına alacağı kararlarına da ışık tuttuğunu da dile getirdi. Diğer taraftan; Akdoğan’a göre;

Yönetim sisteminin kalitesi ve sürdürülebilirliği şirketleri geleceğe taşır.

Tüm iş sonuçlarında mükemmelliğe ulaşabilmek için koşulsuz müşteri ve çalışan memnuniyetindeki başarı; doğru bir stratejik planlamanın yapılması, çalışanları, kaynakları ve kalite sistemi ile süreçlerin tüm liderlerce etkin bir şekilde yönlendirilmesi ile gerçekleşebilir.
      
Bağımsız denetim kuruma değer katar
Kurumsal yönetim çerçevesinin sürekli ve sürdürülebilir bir parçası haline gelen bağımsız denetim hizmetleri, kurumların muhasebe ve mali raporlama sistemlerinin uluslararası standartlara ulaşmasını tedarik zinciri yönetiminin kalitesini ve verimliliğini arttırmasını da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bağımsız denetim raporları tüm güvenilir, ilgili ve önemli bilgilerin de kamu ile paylaşılmasını sağlarken diğer taraftan da Şirkete risk yönetimi faaliyetlerinde kullanılacak en önemli girdileri sağlamaktadır 

Otel Ekipmanlarının Başarılı İsmi OTESAN 26.Yılında da HotelEquipment'ta
Konaklama ve ikram sektörünün endüstriyel mutfak grubunda A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede olan Otesan, GLOBY firması ile Hotel Equipment fuarında ziyaretçilerine ürünlerini sunacak.
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler