Fuar Profili


Dünyanın Dört Bir Yanından Konaklama ve Ağırlama Sektörü Mensupları 28. Kez Antalya’da Bir Araya Geliyor


AnfaşHotel Equipment Fuarı 2016  yılında da konaklama ve ağırlama sektörlerinin uluslararası buluşma noktası olmayı başarmış, 35 ülkeden 923 yabancıyı,toplamda ise 33.920  ziyaretçiyi ağırlamıştır. Toplam 40.000 m2’lik bir alanda gerçekleştirilen fuarımız yaklaşık 422 yerli ve yabancı katılımcı firmaya ev sahipliği yapmıştır.

Anfaşekibi olarak tam 27 yıldır ilk günkü heyecanımızı kaybetmeden büyük bir coşkuyla organize ettiğimiz Anfaş Hotel Equipment Fuarı sizlerle birlikte her geçen yıl büyüyerek yoluna devam ediyor.Gerçekleştirdiğimiz organizasyonlarımızın sektörde yaratmış olduğu olumlu etkiler ekibimizi “daha da iyiyi” gerçekleştirmek için motive ederken, bir sonraki yıl için koyduğumuz hedeflerin büyümesine yol açıyor.

Her geçen yıl büyüyen hedeflerimizin ve büyüyen hedeflerimize ulaşmamızın altında ise başarılarımızın sizler üzerinde yarattığı olumlu etkilerin gücü yatıyor.

18 – 21 Ocak 2017 tarihleri arasında Türkiye’den ve dünyadan binlerce profesyonelin katılacağı bu dev organizasyonda görüşmek ümidiyle…

 


destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler