Haberler > 2017 Yılı > 2018-HotelEquipment Fuarı'nın Satışları Şimdiden %37'de

HotelEquipment Fuarı 2018'deki 29. Buluşma İçin Hazırlıklara Hızlı Başladı

28. HotelEquipment Fuarımız 2017 yılında kamu ve özel sektörden yerli ve yabancı 25.264 ziyaretçiyi 152 katılımcıyla buluşturmuş olup, aynı zamanda fuarla eş zamanlı düzenlenen etkinlikler, oturum, panel ve seminerlerle de hem katılımcılarına, hem de ziyaretçilerine keyifli anlar yaşattı. 2017 fuarını başarıyla kapatan HotelEquipment Fuarımız 2018 yılı hazırlıklarına şimdiden çok hızlı başladı.


Satışlar Şimdiden %37'de

2018 yılında 29. kez kapılarını açacak olan HotelEquipment Fuarımızın "early bird / erken rezervasyon" periyodu içinde yapılan satışları şimdiden %37'yi buldu.


2018'de Eş Zamanlı Fuarlar

HotelEquipment Fuarımız 2018 senesinde FoodProduct Fuarımız ile 17-20 Ocak tarihlerinde eş zamanlı olarak düzenlenecek. Uluslararası nitelikteki iki dev fuarın birleşmesiyle gıda ve turizm sektörlerinden profesyonellerin gözü şimdiden bu tarihlere çevrildi.


Tanıtım Atakları

•DEİK - Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu & ANFAŞ işbirliği ile her iki fuar için de İran'dan 100’er kişilik alım heyeti organizasyonuna başlandı.

•BAKA - Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı & ANFAŞ işbirliği ile her iki fuar için de Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENA) ve Arap Yarımadası bölgesinden 200’er kişilik alım heyetleri için çalışmalar şimdiden başlatıldı.

•TÜROFED -Türkiye Otelciler Federasyonu ve AKTOB - Akdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği ile yapılan ziyaretçi tanıtım çalışmaları kapsamında 81 ilde tanıtım çalışması yapılması ve alıcıların fuara getirilmesi için protokol imzalandı.

•MÜSİAD - Müstakil İş Adamları Derneği & ANFAŞ işbirliğiyle Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere, 28 ülkenin yurt dışı temsilcilikleriyle ziyaretçi tanıtım çalışmalar başlatıldı: Azerbaycan, Türkmenistan, Tacikistan, Kazakistan, Kırgızistan,  Suudi Arabistan, ABD, Avustralya, Avusturya, Brüksel, Danimarka, Almanya, Hollanda, Gürcistan, Katar, K.K.T.C., Irak, Hollanda, İngiltere, Japonya, Macaristan, Makedonya, Nijerya, Fransa, Çin, Romanya, Singapur ve Ukrayna.

•BAİB - Batı Akdeniz İhracatçılar Birliği’nin katkıları ve Ekonomi Bakanlığı destekli alım heyetini kapsayan ülkeler:

Otel Ekipmanları Fuarı: Almanya, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan, Katar, Ürdün, Tunus, Mısır, İtalya, Balkan Ülkeleri, İran, Irak, Türki Cumhuriyetleri, K.K.T.C., Afrika, ADB, Polonya, Pakistan, İngiltere, Fransa, Yunanistan

Gıda Fuarı: Fransa, Almanya, Rusya, Gürcistan, Moldova, Makedonya, Romanya, Bulgaristan, İran, Irak, İngiltere, Hollanda, ABD, İtalya, Libya, Suudi Arabistan, Katar, Ürdün, Mısır, Brezilya, Malezya, Azerbaycan, Çin, Japonya, Kazakistan, Kosova, K.K.T.C., Tunus, Fas, Nijerya

•TESK - Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu Başkanı ve Antalya Esnaf ve Sanat Odaları Birliği Başkanı ile tanıtım ve yurt içi ziyaretçi çalışmaları ve alım heyetlerinin fuara getirilmesi için çalışmalara başlandı

•TUSİD- Endüstriyel Mutfak, Çamaşırhane Servis ve İkram Ekipmanları Sanayicileri ve İşadamları Derneği ve GİMAT -Gıda ve İhtiyaç Maddeleri Ankara Toptancılar Derneği ile hem katılımcı, hem ziyaretçi tanıtım ve davet çalışmalarımız sürmektedir.



destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler