Etkinlikler > 2014 Etkinlikleri

ULUSLARARASI ALTIN KEP AŞÇILAR YARIŞMASI 22-25 OCAK 2014 TARİHLERİNDE 25. ANFAŞ HOTEL EQUİPMENT 2014 FUARI'NDA GERÇEKLEŞTİRİLECEK

Türkiye Aşçılar Federasyonu önderliğinde Antalya Şefler Birliği Derneği ve ANFAŞ işbirliği ile gerçekleştirilecek olan VI. Uluslararası Altın Kep Aşçılar Yarışması 22-25 Ocak 2013 tarihlerinde 25. ANFAŞ Hotel Equipment 2014 Fuarı'nda gerçekleştirilecektir.
HOUSEKEEPİNG & TEKNİK SERVİS
ANTED Antalya Derneği olarak, Housekeeping personelinin önemli görevlerinden biri olan yatak yapımı ile ilgili bir yarışma düzenlemekteyiz. Düzenleyeceğimiz "Yaratıcı Yatak Konsepti " yarışmasındaki temel hedefimiz sizlere yapmakta olduğumuz bu görevin ( yatak yapımı ) görsellik açısından farklı bakış açılarını gösterirken standartların belirlenmesi ve korunması açısından yardımcı olmayı sağlamak. Ayrıca, mesleğimizin gerek görsellik gerekse işlevsellik açısından misafir memnuniyetinin sağlanmasında ne kadar önemli olduğunu gösterebilmek.
OTED ALANYA ULUSLAR ARASI 2. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI

OTED ALANYA ULUSLAR ARASI 2. HOUSEKEEPING OLİMPİYATLARI

Saygı değer turizmcilerimiz, sevgili meslektaşlarımız, değerli üyelerimiz, kıymetli dostlarımız,

Otel, Temizlik, Eğitimi ve Dekorasyonu Derneği (OTED ALANYA )olarak üyelerimizi ve meslektaşlarımızı, mesleğimizle ilgili turizm sektöründe değişen ve gelişen tüm yeniliklerden haberdar etmek; yeni kaynak ve teknolojilerden yararlanmak adına Türkiye’nin en büyük ve en çok ziyaret edilen, dünya markalarının ve ülkemizin en iyilerinin bir araya geldiği, ülkemizdeki en iyi fuar olma özelliğine sahip olan Oted camiası ve tüm HK camiasının buluşma noktası olarak gördüğümüz 25. ANTALYA ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT 2014 Fuarında dostlarımızla ve camiamızla buluşmaya hazırlanıyoruz. 

destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler