Haberler > 2013 Yılı

OTELLO ile 18 Yıldır HotelEquipment Fuarında Birlikteyiz
 1992' den beri Otel Tekstili üretimi yapan firmamız sektöre kullanımı kolay ve rahat, yıkamaya dayanıklı, uluslararası standartlarda, %100 pamuk, sorunsuz, antibakteriyel ürünler üretmektedir.
Ürünlerimiz; çözüm ortaklarımıza her anlamda avantaj sağlayan özelliklere sahip olarak üretilmektedir. Kapasitesini maximum seviyede tutan Otello müşterilerinin isteklerini karşılayarak tecrübeli ve güvenilir çalışanlarıyla da sizlere sorunsuz hizmet vermeyi amaçlamıştır.

“Evinoks Genel Müdür Yardımcısı Barış Koyaş:
 1982 yılından beri Evinoks Otel ve Restoran Servis Ekipmanları adı altında faaliyet gösteren Evinoks Firması'nın ürünleri arasında;
ahşap-çelik servis arabaları, banket sandalye-masa ve podyumları, sıcak-soğuk büfe teşhir üniteleri, pastane servis ürünleri ve dolapları
yer almaktadır..
EFSANE YATAK HotelEquipment'ta

 1992 yılından bu yana yılların tecrübesi ve 21 yıllık başarı hikayesi ile mobilya ve yatak sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran EFSANE MOBİLYA, ürün çeşitliliği, tasarım farklılıkları, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Turizm ve Yatırım Dergisi ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT 2014 Fuarına Yönelik “TÜRKİYE OTEL TEDARİKÇİLERİ 2014” Özel Sayısı Yayınlıyor

 “Turizm ve Yatırım Dergisi” ANFAŞ HOTEL EQUIPMENT Fuarının turizm profesyonelleri ile otel tedarikçilerini buluşturan bir platform olması nedeniyle  ocak sayısını      “TÜRKİYE OTEL TEDARİKÇİLERİ” özel sayısı olarak yayınlayacak.

Fuar ile ilgili bilgi ve haberlerin yanı sıra yeni ve yenileme yatırımlarına ilişkin görüş ve değrlendirmelerin de yer alacağı bu özel sayıda fuar katılımcı firmalarının yanı sıra otellere mal ve hizmet veren tedarikçi firmalara da gerek haber, gerekse reklam olarak detaylı bir şekilde yer verilecektir.

 

Anfaş Hotel Equipment Fuarı Yoğun Bir Şekilde Tanıtılmaya Devam Ediyor

 10 Aralık günü Hürriyet gazetesi ekonomi sayfasında ulusal olarak yayınlanan reklamımız büyük ilgi gördü.


25. yılımızın çoşkusunu tüm katılımcılarımzıla paylaştığımız tasarımımız katılımcı ve ziyaretçilerimizden alkış aldı.

27 Kasım günü Adana, Mersin, Niğde, Osmaniye, Hatay, Kahramanmaraş, Gaziantep, Kilis, Adıyaman, Malatya, Şanlıurfa, Tunceli, Elazığ, Diyarbakır,Mardin, Batman, Siirt , Şırnakta dağılan Hürriyet Gazetesi GAP ekine ulaşmak için aşağıdaki linki kullanınız
http://www.anfashotelequipment.com/hurriyet_cukurova_gap-99-gazete_reklam_detay.html
Yurtiçi Ziyaretçi Çalışmaları Sektörün İhtiyacına En İyi Şekilde Cevap Verecek Şekilde Devam Ediyor

 Anfaş Hotel Equipment Fuarı yurtiçi ziyaretçi çalışmaları kapsamında Türkiye’nin her bölgesinden sektör profesyonellerine ulaşıldı ve özel davet çalışmaları gerçekleştirildi.

Türkiye’de faaliyet gösteren tüm otellerin üst düzey yöneticileri özel bir davet çalışması kapsamında fuarımıza davet edildi. Ayrıca  tüm üniversiteler, üniversite yurtları, askeriye, hastaneler, restoranlar, pastaneler ve cateringler de dahil olmak üzere toplam 9180 farklı noktaya davet çalışması gerçekleştirildi.

 


 

Ortadoğu’dan Otel ve Restoran Yöneticileri Satın Alma Anlaşmaları Yapmak Üzere Anfaş Hotel Equipment Fuarında Olacak

 Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, Mısır, Suudi Arabistan ve Diğer Ortadoğu Ülkelerinden bir çok otel yöneticisi ve otel- restoran tedarikçisi Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nın 25. Senesinde katılımcılar ile buluşacak. Ziyaretlerini kesinleştiren üst düzey yetkililer servis ekipmanları, F&B malzemeleri, mutfak ve çamaşırhane ekipmanları satın alması yapmak üzere fuarı ziyaret edeceklerini belirttiler.


 

KILIÇOĞLU MAKİNA Yeni Üretimi Olan Metal Saksıları HotelEquipment'ta Sergileyecek
Aksesuar metal saksılar farklı model, boy ve renklere sahip olduğundan iç ve dış mekan dekorasyonlarının vazgeçilmez ürünleri haline gelmişlerdir. Üretimini yaptığımız aksesuar metal saksı alüminyum olup tek parça ve su hazneli olarak sıvama yöntemi ile üretildiğinden ürün akıllı saksı olarak ta nitelendirilir. Kesinlikle kullanıldığı alana su sızdırmaz bu nedenle her türlü zeminlerde ve mekanlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
123...19»
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler