Haberler > 2012 Yılı

Hindistanlı “Premier Enterprises” Türkiye’den İş Ortakları Bulmak İçin Hotel Equipment Fuarı’nı Tercih Etti
Güney Hindistan’ın en önemli otel malzemeleri  tedarikçilerinden biri olan Premier Enterprises’ın satın alma müdürü Sayın K.Ram Bahadur Anfaş Hotel Equipment Fuarı’nı ziyaret edeceğini bildirdi. Amaçlarının Türkiye’den otel malzemesi ithal etmek olduğunu ve bu amaçla Hotel
Makedonyalı Alım Heyeti Hotel Equipment Fuarı'nı Ziyaret Edecek

Makedonya Ticaret ve Sanayi Odası ve ANFAŞ Fuarcılığın gerçekleştirdiği ortaklaşa çalışmaların neticesinde Makedonyalı sektör profesyonellerinden oluşan yaklaşık 20 kişilik bir heyet Anfaş Hotel Equipment Fuarı'nı ziyaret edeceğini bildirdi.

Hotel Equipment Fuarı'nın Makedonyalı hotelciler tarafından büyük ilgi gördüğünü söyleyen Ticaret ve Sanayi Odası Koordinatörü Sayın Stojanoska alım heyetine katılmak için başvuruda bulunanların sayısının Ocak ayında daha da artmasını beklediklerini belirtti.

İranlı Zincir Hoteller Satın Alma Kararlarını Anfas Hotel Equipment’da Verecek!
İran’ın en önemli ve en popüler zincir hotellerinden olan Arya Hotel Group ‘un CEO’su ve Pars Hoteller Zinciri’nin CEO Baş Danışmanı Sayın Aslanzadeh her iki hotel zincirine yönelik iş görüşmeleri yapmak üzere Anfas Hotel Equipment Fuarı’na katılacağını bildirdi. Fuarımızda VIP ziyaretçi olarak ağırlayacak olduğumuz Sayın Aslanzadeh her iki hotel içinde verimli olacak yeni satın alma antlaşmalarına imza atmak amacında olduklarını dile getirdi.
Anfaş Genel Müdür Yardımcısı Server Seçer'in İran Ziyareti Ses Getirdi
Anfaş Expo Center Genel Müdür Yardımcısı Sn. Server SEÇER, İran’a ziyareti sırasında ülke üst düzey makanlarımdan yoğun ilgi gördü.

İran Ekonomi Bakanlığı tarafından makamlarında misafir edilip, Anfaş Hotel Equipment 2013 Fuarı için işbirliği konulu toplantıyı gerçekleştirdiler.
İran Ticaret ve Sanayi Odası İle Fuarlar Hakkında Görüşüldü
Anfaş Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen İran ziyareti esnasında İran Ticaret ve Sanayi Odası ile fuarlar hakkında görüşmeler gerçekleştirildi. Uluslararası Fuarlar Departmanı Sorumlusu Sayın Mostafa Shirmohammadian ile yapılan görüşmede Anfaş Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen fuarlara İran’dan alım heyetleri getirilmesi konusunda işbirliği sözü alındı.
T.C. Tahran Büyükelçiliği Ticaret Müşavirliği Ziyaret Edildi
T.C Ekonomi Bakanlığı Alım Heyeti programı kapsamında bulunun ülkelerden biri olan İrana gerçekleştirilen seyahat esnasında T.C. Tahran Büyükelçiliği ziyaret edildi. Bölgede görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz Sayın Himmet Geriş ile ANFAŞ Genel Müdür Yardımcı Sayın Server Seçer Anfaş Fuarlarının Müşavirlik aracılığı ile tanıtımının yapılması ve fuarlara İran’dan alım heyetleri oluşturulması konularında istişarelerde bulundular.
İran Uluslararası Fuar Şirketi ( I.I.E.C.) İle İşbirliği Görüşmeleri Gerçekleştirildi.
Tahran’da bulunan Iran International Exhibitions Co.’nun  uluslararası ilişkiler direktörü Sayın S.M. Alavi ile gerçekleştirilen görüşmelerde İran konuk ülke olarak fuarlarımıza davet edildi. Bunun yanı sıra hem Türkiye’de hem de İran’da gerçekleştirilen fuarlara yönelik karşılıklı fayda sağlayacak şekilde işbirliği yapılması yönünde de fikirler ortaya atıldı.
Ekonomik İşbirliği Organizasyonu İran’da ANFAŞ Fuarcılığı Ağırladı
İran’da bulunan Ekonomik İşbirliği Organizasyonu’nun  Genel Sekreter Yardımcısı Sayın Hayri Maraşlıoğlu ve  Ticaret- Yatırım Programları Yetkilisi Sayın Muhammad Farooq ile yapılan görüşmelerde işbirliği sözü alındı. Sayın Maraşoğlu Antalya’da gerçekleştirilen fuarlara yönelik Azerbaycan, Afganistan, Kazakistan, Kırgızistan, Pakistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan ve KKTC'de tanıtım yapılabileceğini iletti.
123...10»
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler