Etkinlikler > 2011 Etkinlikleri

Fuar Aktiviteleri
Innovdesign 2011
Anfaş ve T.M.M.O.B. İçmimarlar  Odası Antalya Şubesi işbirliği ile ilki düzenlenecek olan  INNOVDESIGN 2011 yarışması ile uluslararası standartlarda Türkiye’de bir ilk gerçekleştirilecektir.
Yarışmaya katılacak olan proje sahiplerini,  22. Anfaş Hotel Equipment 2011 Ağırlama, Konaklama ve İkram sektörü ekipmanları fuarının yaklaşık 30.000 profesyonel ziyaretçisi ile bir araya getirerek  hem kendilerini tanıtmaları hem de projelerinin yatırımcılar tarafından uygulanması hedeflenmektedir.
Türkiye’nin içmimarları geleceğin mekanlarını tasarlarken,  yaratıcılıklarını, bilgilerini ve farklılıklarını yansıttıkları projeleri ile rakiplerinin önüne geçerek mesleki başarılarını sergileyeceklerdir.
Yaratıcı Yatak Yarışması
Anfaş Hotel Equipment Fuarı'nın üçüncü günü 22 Ocak 2010'da, OTED Antalya şubesi organizasyonu ile housekeeping personelinin önemli görevlerinden biri olan yatak yapımı ile ilgili bir yarışma düzenlendi:Yatak yapımının, farklı bakış açıları geliştirilerek, görsel anlamda çeşitlendirilmesi ve aynı zamanda standartların belirlenmesi ve korunması amacıyla düzenlenen yarışmaya  22 ekip katıldı.

Tolkar , DK Tekstil, Z&S Mobilya, Yatsan, La Casa Di Lale ve  Nevin Alp Modaevi gibi firmaların sponsorluğunda gerçekleşen yarışmaya, Magic Life, Rixos, Limak, Justiniano, Kervansaray, Barut, IC grup otellerinden ve Porto Bello Spa, Ramada Plaza Antalya, Cornelia Otel, Vera Mare Otel, Palmet Resort otellerinden  bir kat şefi ve bir kat görevlisinin katıldı.
destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler destekleyenler